Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад!

Підведено підсумки участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів у 2015 році. 

Цьогоріч у ІІ етапі олімпіад взяли участь 158 гімназистів (у 2014 році – 130). 

Кількість здобутих призових місць – 123, що становить 77,8% від загальної кількості учасників (у 2014 році – 99, що становило 76,2%), з них: 

  • І місце – 22 учні; 
  • ІІ місце – 46 учнів; 
  • ІІІ місце – 55 учнів. 

Найбільш результативно виступили гімназійні команди: 

  • з фізики (із 12 учасників – 12 переможців, 100%); 
  • з інформаційних технологій (із 6 учасників – 6 переможців, 100%); 
  • з англійської мови (із 11 учасників – 10 переможців, 90,9%); 
  • з математики (із 15 учасників – 13 переможців, 86,7%); 
  • з історії (із 13 учасників – 11 переможців, 84,6%); 
  • з української мови та літератури (із 12 учасників – 10 переможців, 83,3%); 
  • із правознавства (із 6 учасників – 5 переможців, 83,3%); 
  • з географії (із 12 учасників – 10 переможців, 83,3%); 
  • з екології (із 5 учасників – 4 переможці, 80%). 

До складу команд, які братимуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, включено 55 учнів гімназії (у 2014 році – 38). 

 

 

29 учнів здобули перемоги з двох і більше предметів 

 

Переможцями з п’яти предметів стали: 

  • Прокоф’єва Олена, учениця 5(9)-В класу (хімія – І місце, біологія – ІІ місце, англійська мова – ІІ місце, фізика – ІІ місце, правознавство – ІІ місце);
  • Коршинська Катерина, учениця 5(9)-А класу (українська мова і література – І місце, історія – ІІ місце, біологія – ІІ місце, правознавство – ІІІ місце, фізика – ІІІ місце);
  • Возняк Володимир, учень 6(10)-Б класу (математика – ІІ місце, фізика – ІІ місце, астрономія – ІІІ місце, географія – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце);
  • Войціцький Юрій, учень 6(10)-Б класу (біологія – І місце, географія – ІІ місце, історія – ІІ місце, хімія – ІІ місце, математика – ІІІ місце).

 

Переможцями з трьох предметів стали:

  • Дануца Вікторія, учениця 3(7)-В класу (хімія – І місце, математика – І місце, фізика – ІІ місце);
  • Кучер Софія, учениця 4(8)-А класу (математика – ІІ місце, біологія – ІІ місце, астрономія – ІІІ місце);
  • Данів Яна, учениця 4(8)-Б класу (історія – ІІІ місце, географія – ІІІ місце, англійська мова – ІІІ місце);
  • Голинська Леся, учениця 5(9)-А класу (географія – І місце, українська мова і література – ІІ місце, історія – ІІІ місце);
  • Максимець Софія, учениця 5(9)-А класу (географія – ІІ місце, історія – ІІІ місце, фізика – ІІІ місце);
  • Бабій Катерина, учениця 5(9)-Б класу (історія – ІІІ місце, німецька мова – ІІІ місце, англійська мова – ІІІ місце);
  • Розсоха Олесь, учень 6(10)-Б класу (інформатика – ІІ місце, інформаційні технології – ІІ місце, фізика – ІІІ місце);
  • Гринів Вікторія, учениця 7(11)-А класу (географія – ІІІ місце, економіка – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце);
  • Бідонько Христина, учениця 7(11)-А класу (польська мова – ІІ місце, економіка – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце);
  • Татомир Софія, учениця 7(11)-А класу (екологія – ІІ місце, англійська мова – ІІІ місце, українська мова і література – ІІІ місце);
  • Любинецька Анастасія, учениця 7(11)-А класу (історія – І місце, німецька мова – І місце, економіка – ІІ місце);
  • Пакіж Тарас, учень 7(11)-Б класу (астрономія – І місце, хімія – І місце, фізика – ІІ місце);
  • Зомчак Микола, учень 7(11)-Б класу (інформаційні технології – І місце, інформатика – ІІІ місце, фізика – ІІІ місце).

 

Переможцями з двох предметів стали:

  • Виклинець Любомир, учень 4(8)-А класу (фізика – І місце, інформаційні технології – ІІІ місце);
  • Гаврилюк Марта, учениця 4(8)-Б класу (географія – І місце, історія – ІІІ місце);
  • Кадоб’янський Ілля, учень 4(8)-В класу (фізика – ІІ місце, хімія – ІІІ місце);
  • Гринів Софія, учениця 4(8)-В класу (українська мова і література – ІІ місце, англійська мова – ІІІ місце);
  • Данів Наталія, учениця 4(8)-В класу (математика – ІІ місце, хімія – ІІІ місце);
  • Сенич Олександр, учень 4(8)-В класу (хімія – І місце, фізика – ІІ місце);
  • Заховайко Володимир, учень 5-А класу (інформаційні технології – І місце, інформатика – ІІІ місце);
  • Бородайкевич Євген, учень 5(9)-А класу (інформаційні технології – ІІ місце, математика – ІІІ місце);
  • Чошко Вероніка, учениця 5(9)-В класу (українська мова і література – ІІ місце, правознавство – ІІ місце);
  • Мельник Наталія, учениця 6(10)-А класу (німецька мова – ІІ місце, англійська мова – ІІ місце);
  • Буняк Богдан, учень 7(11)-А класу (історія – ІІ місце, правознавство – ІІІ місце);
  • Василишин Віталія, учениця 7(11)-Б класу (біологія – ІІ місце, хімія – ІІІ місце).

 

 

Інформація про учнів-переможців ІІ етапу олімпіад за предметами

 

ПОЛЬСЬКА МОВА

ІІ місце

Бідонько Христина, 7(11) клас

 

ЕКОЛОГІЯ

І місце

Тихан Олена, 7(11) клас

ІІ місце

Татомир Софія, 7(11) клас

ІІІ місце

Клим Наталія, 6(10) клас

Гринів Божена, 7(11) клас

 

ІСТОРІЯ

І місце

Любинецька Анастасія, 7(11) клас

ІІ місце

Чмелик Юлія, 4(8) клас

Коршинська Катерина, 5(9) клас

Войціцький Юрій, 6(10) клас

Буняк Богдан, 7(11) клас

ІІІ місце

Гаврилюк Марта, 4(8) клас

Данів Яна, 4(8) клас

Голинська Леся, 5(9) клас

Максимець Софія, 5(9) клас

Бабій Катерина, 5(9) клас

Федорків Олена, 6(10) клас

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце

Заховайко Володимир, 5(9) клас

Зомчак Микола, 7(11) клас

ІІ місце

Бородайкевич Євген,5(9) клас

Розсоха Олесь, 6(10) клас

ІІІ місце

Виклинець Любомир, 4(8) клас

Вовчак Анастасія,7(11) клас

 

ХІМІЯ

І місце

Дануца Вікторія, 3(7) клас

Сенич Олександр, 4(8) клас

Прокоф’єва Олена, 5(9) клас

Пакіж Тарас, 7(11) клас

ІІ місце

Дзюбановська Тетяна, 5 (9) клас

Войціцький Юрій, 6(10) клас

ІІІ місце

Данів Наталія, 4(8) клас

Кадоб’янський Ілля, 4(8) клас

Возняк Володимир, 6(10) клас

Василишин Віталія, 7(11) клас

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

І місце

Захарова Тамара, 3(7) клас

Коршинська Катерина, 5(9) клас

ІІ місце

Гринів Софія, 4(8) клас

Маслюк Наталія, 4(8) клас

Чошко Вероніка, 5(9) клас

Голинська Леся, 5(9) клас

Мокій Ілона, 6(10) клас

ІІІ місце

Очкур Софія, 4(8) клас

Кизимишин Діана, 6(10) клас

Татомир Софія, 7(11) клас

 

ГЕОГРАФІЯ

І місце

Гаврилюк Марта, 4(8) клас

Голинська Леся, 5(9) клас

ІІ місце

Максимець Софія, 5(9) клас

Левицький Олександр, 6(10) клас

Войціцький Юрій, 6(10) клас

ІІІ місце

Данів Яна, 4(8) клас

Лизень Олександр, 4(8) клас

Павлюк Артем, 5(9) клас

Возняк Володимир, 6(10) клас

Гринів Вікторія, 7(11) клас

 

МАТЕМАТИКА

І місце

Дануца Вікторія, 3(7) клас

ІІ місце

Возняк Володимир, 6(10) клас

Мироненко Станіслав, 5(9) клас

Кучер Софія, 4(8) клас

Данів Наталія, 4(8) клас

Бабій Софія, 3(7) клас

Дейнека Олена, 3(7) клас

Циріль Марія, 2(6) клас

ІІІ місце

Яценюк Юлія, 7(11) клас

Войціцький Юрій, 6(10) клас

Салій Петро, 5(9) клас

Бородайкевич Євген, 5(9) клас

Лужна Анастасія, 2(6) клас

 

ПРАВОЗНАВСТВО

І місце

Курник Валентина, 6(10) клас

ІІ місце

Чошко Вероніка, 5(9) клас

Прокоф’єва Олена, 5(9) клас

ІІІ місце

Коршинська Катерина, 5(9) клас

Буняк Богдан, 7(11) клас

 

НІМЕЦЬКА МОВА

І місце

Любинецька Анастасія, 7(11) клас

ІІ місце

Мельник Наталія, 6(10) клас

Савків Анна, 5(9) клас

ІІІ місце

Розвора Михайло, 7(11) клас

Ляхович Христина, 5(9) клас

Бабій Катерина, 5(9) клас

 

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

І місце

Кушлик Ілля, 5(9) клас

ІІ місце

Стечак Андрій, 7(11) клас

Данилишин Анастасія, 7(11) клас

Мацьків Сергій, 4(8) клас

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

І місце

Гаврилів Яна, 5(9) клас

ІІ місце

Гуліватий Юрій, 4(8) клас

Прокоф’єва Олена, 5(9) клас

Мельник Наталія, 6(10) клас

ІІІ місце

Данів Яна, 4(8) клас

Гринів Софія, 4(8) клас

Бабій Катерина, 5(9) клас

Москаленко Софія, 6(10) клас

Стефанків Юлія, 6(10) клас

Татомир Софія, 7(11) клас

 

ФІЗИКА

І місце

Прокофєва Олена, 5(9) клас

Виклинець Любомир, 4(8) клас

Стасюк Юрій, 3(7) клас

ІІ місце

Пакіж Тарас, 7(11) клас

Возняк Володимир, 6(10) клас

Сенич Олександр, 4(8) клас

Кадобянський Ілля, 4(8) клас

Дануца Вікторія, 3(7) клас

ІІІ місце

Зомчак Микола, 7(11) клас

Розсоха Олесь, 6(10) клас

Коршинська Катерина, 5(9) клас

Максимець Софія, 5(9) клас

 

ІНФОРМАТИКА

ІІ місце

Розсоха Олесь, 6(10) клас

ІІІ місце

Зомчак Микола, 7(11) клас

Заховайко Володимир, 5(9) клас

 

ЕКОНОМІКА

ІІ місце

Любинецька Анастасія, 7(11) клас

ІІІ місце

Гринів Вікторія, 7(11) клас

Сліпачик Соломія, 7(11) клас

Бідонько Христина, 7(11) клас

Шрамко Олена, 7(11) клас

 

АСТРОНОМІЯ

І місце

Пакіж Тарас, 7(11) клас

ІІІ місце

Возняк Володимир, 6(10) клас

Бейко Віталій, 6(10) клас

Кучер Софія, 4(8) клас

 

БІОЛОГІЯ

І місце

Войціцький Юрій, 6(10) клас

ІІ місце

Кучер Софія, 4(8) клас

Коршинська Катерина, 5(9) клас

Прокоф’єва Олена, 5(9) клас

Чепак Катерина, 5(9) клас

Василишин Віталія, 7(11) клас

ІІІ місце

Буждиган Степан, 4(8) клас

Бідонько Христина, 7(11) клас

Гринів Вікторія, 7(11) клас

 

 

Переможців ІІ етапу олімпіад підготували вчителі:

 

  • Стефанюк Л.М., українська мова і література – 4
  • Півторак В.Р., українська мова і література – 3
  • Анікіна Н.І., українська мова і література – 3
  • Феленчак Г.І., українська мова і література – 2
  • Оленюк Г.І., українська мова і література – 2
  • Сергієнко Г.М., українська мова і література – 1
  • Машталер Г.В., українська мова і література – 1
  • Ляхович М.С., українська мова і література – 1
  • Білецька В.Д., математика – 3
  • Зборовська Л.М., математика – 3
  • Рожик Р.В., математика – 3
  • Василишин Т.Б., математика – 2
  • Дуркало Г. В.: математика – 2, інформаційні технології – 4, інформатика – 2
  • Фіняк І.І.: інформаційні технології – 1, інформатика – 1
  • Іляш Л.І. – інформаційні технології – 1
  • Бурин О.М., англійська мова – 3
  • Шевчук І.М., англійська мова – 2
  • Стрільчук С.В., англійська мова – 2
  • Федун Б.В., англійська мова – 1
  • Віхар І.Б., англійська мова – 1
  • Романів Л.Я., англійська мова – 1
  • Данилів Г.М., німецька мова – 5
  • Гумінілович Т.С., німецька мова – 1
  • Лойош Г.П.: біологія – 8, екологія – 4
  • Бахматюк Я.Д., історія – 5
  • Дороніна О.Р., історія – 2
  • Забавська О. І.: правознавство – 5, історія – 4
  • Гетьманчук О.С., хімія – 9
  • Колтун Л.Є.: хімія – 1, біологія – 1
  • Маковська А.С.: географія – 10, економіка – 5
  • Безушко О.М.: фізика – 8, астрономія – 3
  • Іванків Н.В.: фізика – 4, астрономія – 1
  • Балван О. М., трудове навчання – 3
  • Федоришин Н. Л., трудове навчання – 1

 

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів відбувся відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (наказ МОН молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011р.).

 

Нагадаємо, що на виконання наказу управління освіти Калуської міської ради №230 від 23.09.2015 року та наказу по гімназії №156/01-05 від 28.09.2015 року у жовтні 2015 року було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

У І етапі взяли участь 727 учнів, що становить 155,3% від загальної кількості учнів. У порівнянні з 2014/2015 навчальним роком – на 26 учасників більше.

            Найбільшу кількість учасників було відмічено в олімпіадах з:

  • математики (89 учнів);
  • англійської мови (85 учні);
  • історії (62 учні);
  • хімії (60 учнів);
  • української мови та літератури (58 учнів);
  • географії (57 учнів).

            Переможцями І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 293 учні (40,3%), з них:

І місце – 58 учнів;

ІІ місце – 93 учні;

ІІІ місце – 142 учні.

На участь у ІІ етапі було заявлено 158 учнів.

Оцініть статтю!
Opt In Image
Бажаєте отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Введіть свій e-mail та читайте наші новини першими. 

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2017 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти