Відбулась конференція “eTwinning Plus Ukraine”

«eTwinning Plus» – спеціально створена платформа для взаємодії найбільшої спільноти шкіл Європи «eTwinning» з Україною, Грузією, Молдовою, Вірменією, Азербайджаном і Тунісом. До цієї програми долучилось близько двохсот українських загальноосвітніх навчальних закладів, які в рамках міжнародної співпраці втілюють у життя спільні проекти з європейськими школами.

Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка вже третій рік є активним учасником заходів, які пропонуються і підтримуються “eTwinning Plus Ukraine”, завдяки реалізації цікавих дитячих проектів.

Днями відбулась підсумкова національна конференція “eTwinning Plus Ukraine” за підтримки Міністерства освіти і науки України, на яку були запрошені керівник більшості міжнародних проектів гімназії учитель словесності Віталій Півторак та директор закладу Оксана Табачук.

Сьогодні вони діляться яскравими  враженнями з учнями та колегами, а також складають плани щодо майбутньої участі гімназистів у популярній європейській освітній програмі.