Учні побували в Інституті природничих наук

У неділю, 13 грудня 2015 року, старшокласники-гімназисти, які цікавляться поглибленим вивченням природничих наукових дисциплін та виконують науково-дослідницькі проекти МАН, разом з учителем хімії Олександрою Гетьманчук та практичним психологом Лесею Байляк взяли участь у заходах Дня відкритих дверей Інституту природничих наук ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Професор кафедри органічної та аналітичної хімії доктор технічних наук Сергій Курта забезпечив для гостей вишу реалізацію цікавої програми, яка включала знайомство із закладом, його матеріально-технічною базою, спілкування з викладачами і студентами, демонстрацію фрагментів наукових дослідів та експериментів.

Гімназисти привезли додому гарний настрій та чимало яскравих вражень.

Адміністрація і колектив гімназії висловлюють вдячність нашим шефам – ТОВ “Карпатнафтохім” за наданий транспорт для перевезення школярів та їхніх наставників.