Семінар-практикум учителів іноземних мов

18 листопада 2015 року на базі Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка проведено семінар-практикум учителів іноземної філології “Дидактичні та методичні підходи до навчання іноземних мов у старшій школі: теорія й практика підготовки до ЗНО”. 

Захід організовано Міським методичним центром управління освіти Калуської міської ради з метою підвищення рівня професійної компетентності вчителів з питань підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

На початку роботи з візитівкою навчального закладу виступила директор гімназії Табачук Оксана Титівна.

В ході семінару педагоги зі всіх загальноосвітніх навчальних закладів Калуша мали змогу ознайомитись з матеріально-технічними, методико-педагогічними умовами гімназійного навчання, а також оцінити проведення нашими фахівцями практичних занять з використанням авторських дидактичних матеріалів (відкриті уроки в 11 класі на високому рівні продемонстрували вчителі англійської мови Сорока Ольга Ігорівна та Віхар Ірина Богданівна, методичний практикум блискуче провела учитель англійської філології Бурин Ольга Миколаївна).

Обговорення заходу відбулось у формі методичного діалогу, до якого присутніх закликала методист ММЦ Лилак Леся Мирославівна. Процес обміну досвідом роботи філологів-іноземників з визначеної проблеми виявився доволі цікавим і корисним.

 

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти