Засідання педради у формі дискусії

Вчора відбулось засідання педагогічної ради гімназії, на якому йшлося про організацію науково-дослідницької діяльності учнів у навчально-виховному процесі.

Першим (практичним) етапом заходу стала серія відкритих уроків, на яких досвідчені вчителі продемонстрували майстер-класи для своїх колег.

На другому (теоретичному) етапі обговорення інформаційної довідки, яку підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Дороніна О.Р., переросло у жваву дискусію. Педагоги говорили про доцільність різноаспектного позапрограмового навчання в умовах перевантаженості сучасних програм та недосконалості підручників, ділилися досвідом підготовки гімназистів до участі в наукових конкурсах МАН.

В результаті роботи виробили спільні рекомендації щодо вдосконалення діяльності вчительських методичних об’єднань з питань реалізації в гімназійному середовищі актуальних науково-дослідницьких проектів.

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти