Labor omnia vincit!

Спасибі тобі, Калуська Громадо, за засвідчені вдруге прихильність і довіру!
На виборах 2010 року я стала депутатом Івано-Франківської обласної ради в мажоритарному окрузі №50 (одному із трьох округів Калуша) завдяки тому, що за мене проголосувала найбільша кількість моїх земляків.
Цього разу, при спробі кандидувати в депутати облради по округу №76 (одному з чотирьох округів міста) від політичної сили БПП «Солідарність», мою кандидатуру також фактично підтримала більшість виборців. Однак депутатом я не стану.
Такі реалії: згідно нового виборчого законодавства, кількості голосів, відданих калушанами за провладну партію (як і за інші політсили), забракло для того, щоб наша громада була представлена на обласному рівні місцевого самоврядування.
Але все, що не відбувається – до кращого!
Щоб працювати на благо свого міста і його жителів, не конче бути депутатом. Досить просто робити свою справу – професійно і з любов’ю.
Labor omnia vincit!
Вітаю усіх переможців цих виборчих перегонів і бажаю плідної праці!

10721208_341039692733877_155873382_n

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2019 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти