Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (1993-2018)

Безымянный

Рік

Кількість переможців

Рік

Кількість переможців

Рік

Кількість переможців

1993

8

2002

28

2011

34

1994

14

2003

26

2012

42

1995

12

2004

25

2013

41

1996

21

2005

17

2014

31

1997

21

2006

32

2015

27

1998

23

2007

31

2016

38

1999

24

2008

37

2017

44

2000

28

2009

40

2018

45

2001

19

2010

41

2019

?

 

з/п

Рік

Місце

Учень-переможець

Клас

Предмет

Учитель

1.      

1993

І

Сергій Борис

11

Українська мова і література

Скуба Л.П.

2.      

І

Марія Прунак

8

Українська мова і література

Скуба Л.П.

3.      

І

Роман Бабій

8

Українська мова і література

Скуба Л.П.

4.      

II

Петро Прокопів

11

ОІУТ

Терпак Б.П.

5.      

III

Тарас Паньо

10

ОІУТ

Терпак Б.П.

6.      

І

Василь Юсипів

7

Англійська мова

Чебан Л.П.

7.      

II

Михайло Братик

8

Фізика

Бахматюк Д.М.

8.      

ІІІ

Роман Федюк

10

Географія

Романко Г.В.

9.      

1994

І

Михайло Братик

9

Математика

Білецька В.Д.

10.            

II

Надія Дяків

7

Математика

Рожик P.В.

11.            

III

Василь Юсипів

8

Математика

Рожик Р.В.

12.            

III

Іван Гудак

11

Математика

Білецька В.Д.

13.            

І

Юлія Пукіш

9

Географія

Романко Г.В.

14.            

II

Любов Мельник

9

Географія

Романко Г.В.

15.            

III

Лілія Яворська

10

Географія

Романко Г.В.

16.            

І

Юрій Гриців

9

Правознавство

Бахматюк Я.Д.

17.            

II

Тарас Савшак

10

Правознавство

Бахматюк Я.Д.

18.            

III

Михайло Братик

9

Фізика

Бахматюк Д.М.

19.            

І

Ірина Посацька

8

Трудове навчання

Забрицька Н.Н.

20.            

II

Василь Юсипів

8

Англійська мова

Чебан Л.П.

21.            

III

Юлія Пукіш

9

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

22.            

III

Тарас Паньо

11

Українська мова і література

Феленчак Г.У.

23.            

1995

II

Галина Гірник

8

Біологія

Колодій М.М.

24.            

II

Олена Кондрацька

11

Біологія

Колодій М.М.

25.            

III

Тетяна Данилів

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

26.            

І

Тетяна Данилів

8

Географія

Романко Г.В.

27.            

І

Юлія Пукіш

10

Географія

Романко Г.В.

28.            

II

Лілія Яворська

11

Географія

Романко Г.В.

29.            

III

Любов Мельник

10

Географія

Романко Г.В.

30.            

II

Надія Дяків

8

Математика

Рожик Р.В.

31.            

III

Ірина Максим’юк

7

Математика

Білецька В.Д.

32.            

III

Михайло Братик

10

Математика

Білецька В.Д.

33.            

III

Василь Юсипів

9

Англійська мова

Чебан Л.П.

34.            

III

Михайло Братик

10

Англійська мова

Чебан Л.П.

35.            

1996

I

Юлія Пукіш

11

Українська мова і література

Стефанкж Л.М.

36.            

I

Леся Рекунова

9

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

37.            

II

Галина Гірник

9

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

38.            

II

Галина Семків

8

Українська мова і література

Машталер Г.В.

39.            

ІІІ

Галина Терпак

9

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

40.            

II

Наталія Малачковська

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

41.            

ІІІ

Мар’яна Левицька

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

42.            

I

Михайло Братик

П

Математика

Білецька В.Д.

43.            

I

Надія Дяків

9

Математика

Рожик Р.В.

44.            

III

Ольга Погинайко

8

Хімія

Гетьманчук Л.С

45.            

II

Надія Дяків

9

Біологія

Колодій М.М.

46.            

II

Галина Гірник

9

Біологія

Колодій М.М.

47.            

II

Тетяна Алімова

10

Біологія

Колодій М.М.

48.            

II

Юлія Пукіш

11

Географія

Романко Г.В.

49.            

II

Тетяна Данилів

11

Географія

Романко Г.В.

50.            

III

Любов Мельник

11

Географія

Романко Г.В.

51.            

III

Леся Рекунова

9

Географія

Романко Г.В.

52.            

I

Василь Юсипів

10

Англійська мова

Чебан Л.П.

53.            

I

Оксана Малинка

9

Англійська мова

Чебан Л.П.

54.            

III

Леся Бігун

9

Англійська мова

Чебан Л.П.

55.            

III

Микола Петько

10

Німецька мова

Волос Л.О.

56.            

1997

І

Галина Гірник

10

Біологія

Колодій М.М.

57.            

III

Оксана Триндей

11

Біологія

Колодій М.М.

58.            

I

Леся Рекунова

10

Екологія

Колоідй М.М.

59.            

 

Тетяна Алімова

П

Екологія

Колодій М.М.

60.            

II

Надія Дяків

10

Математика

Рожик Р.В.

61.            

III

Оксана Братик

11

Математика

Тисяк Т.Л.

62.            

III

Ірина Максим’юк

9

Математика

Білецька В.Д.

63.            

I

Ольга Самотовка

8

Історія

Дороніна О.Р.

64.            

III

Ольга Пирин

8

Історія

Дороніна О.Р.

65.            

III

Тетяна Недождій

8

Історія

Дороніна О.Р.

66.            

III

Микола Петько

11

Українська мова і література

Кравчук О.Б.

67.            

III

Галина Гірник

10

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

68.            

III

Леся Рекунова

10

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

69.            

III

Ірина Петрів

10

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

70.            

I

Тетяна Данилів

10

Географія

Романко Г.В.

71.            

П

Ольга Самотовка

8

Географія

Романко Г.В.

72.            

III

Оксана Триндей

11

Географія

Романко Г.В.

73.            

II

Оксана Малинка

10

Англійська мова

Чебан Л.П.

74.            

III

Василь Юсипів

11

Англійська мова

Чебан Л.П.

75.            

II

Леся Бігун

10

Англійська мова

Чебан Л.П.

76.            

III

Микола Петько

11

Німецька мова

Волос Л.О.

77.            

1998

IІІ

Надія Дяків

11

Математика

Рожик Р.В.

78.            

III

Оксана Братик

9

Математика

Тисяк Т.Л.

79.            

НІ

Марта Постой

7

Математика

Тисяк Т.Л.

80.            

II

Ірина Максим’юк

10

Математика

Білецька В.Д.

81.            

III

Надія Дяків

11

Біологія

Колодій М.М.

82.            

III

Сергій Бігун

8

Фізика

Бахматюк Д.М.

83.            

III

Оксана Братик

9

Фізика

Безушко О.М.

84.            

III

Тетяна Клим

8

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

85.            

II

Ольга Сербія

9

Українська мова і література

Стефанкж Л.М.

86.            

I

Галина Гірник

11

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

87.            

III

Лариса Шабрацька

9

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

88.            

III

Вікторія Кріль

8

Українська мова і література

Хома Г.С.

89.            

III

Сергій Бігун

8

Історія

Дороніна О.Р.

90.            

II

Ольга Самотовка

9

Історія

Дороніна О.Р.

91.            

III

Тетяна Недождій

9

Історія

Дороніна О.Р.

92.            

III

Ірина Юрчишин

9

Історія

Дороніна О.Р.

93.            

III

Юлія Мрочко

8

Історія

Дороніна О.Р.

94.            

III

Артур Бендатий

10

Правознавство

Томків З.Є.

95.            

III

Ольга Самотовка

9

Географія

Романко Г.В.

96.            

I

Тетяна Данилів

11

Географія

Романко Г.В.

97.            

III

Наталія Редько

10

Географія

Романко Г.В.

98.            

III

Дарія Юсипів

9

Географія

Романко Г.В.

99.            

III

Ірина Петрів

11

Німецька мова

Волос Л.О.

100.       

1999

III

Святослав Худоб’як

10

Математика

Тисяк Т.Л.

101.       

III

Володимир Лавринець

9

Математика

Тисяк Т.Л..

102.       

III

Лідія Тисяк

7

Математика

Білецька В.Д.

103.       

I

Наталія Редько

11

Географія

Романко Г.В.

104.       

II

Дарія Юсипів

10

Географія

Романко Г.В.

105.       

II

Ганна Глазкова

9

Географія

Романко Г.В.

106.       

III

Наталія Пукіш

 

Географія

Романко Г.В.

107.       

II

Юрій Липа

9

Географія

Романко Г.В.

108.       

III

Микола Білоус

8

Географія

Романко Г.В.

109.       

II

Ольга Сербін

10

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

110.       

III

Лариса Шабрацька

10

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

111.       

III

Олег Доронін

9

Правознавство

Бахматюк Я.Д.

112.       

II

Микола Нестор

10

Основи економіки

Романко Г.В.

113.       

II

Наталія Редько

11

Основи економіки

Романко Г.В.

114.       

II

Тетяна Кохан

11

Основи економіки

Романко Г.В.

115.       

III

Ярослав Левінський

11

Основи економіки

Романко Г.В.

116.       

III

Дарія Юсипів

10

Основи економіки

Романко Г.В.

117.       

III

Вікторія Кріль

9

Історія

Дороніна О.Р.

118.       

II

Ольга Самотовка

10

Історія

Дороніна О.Р.

119.       

II

Ольга Петрів

8

Історія

Дороніна О.Р.

120.       

III

Сергій Бігун

9

Фізика

Бахматюк Д.М.

121.       

III

Сергій Миронюк

11

Фізика

Безушко О.М.

122.       

III

Олександр Воєводін

10

Німецька мова

Кацедан Н.А.

123.       

II

Микола Головко

9

Німецька мова

Волос Л.О.

124.       

2000

III

Ольга Сербін

11

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

125.       

II

Вікторія Кріль

10

Українська мова і література

Сергієнко Г.М.

Сербін М.І.

126.       

II

Ольга Петрів

9

Українська мова і література

Сергієнко Г.М.

127.       

II

Микола Нестор

11

Основи економіки

Романко Г.В.

128.       

III

Дарія Юсипів

11

Основи економіки

Романко Г.В.

129.       

II

Ганна Глазкова

10

Основи економіки

Романко Г.В.

130.       

II

Вікторія Кріль

10

Основи економіки

Романко Г.В.

131.       

III

Тетяна Клим

10

Основи економіки

Романко Г.В.

132.       

III

Оксана Братик

11

Математика

Тисяк Т.Л.

133.       

III

Ігор Волошин

8

Математика

БілецькаВ.Д.

134.       

II

Ольга Самотовка

11

Історія

Дороніна О.Р

135.       

І

Андрій Довбенко

8

Історія

Дороніна О.Р.

136.       

III

Олександр Струк

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

137.       

III

Святослав Худоб’як

11

Історія

Дороніна О.Р.

138.       

III

Тарас Кузьма

9

Біологія

Колодій М.М.

139.       

III

Володимир Шинкар

8

Біологія

Колодій М.М.

140.       

І

Андрій Боднарчук

8

Екологія

Колодій М.М.

141.       

III

Володимир Шинкар

8

Екологія

Колодій М.М.

142.       

І

Дарія Юсипів

11

Географія

Романко Г.В.

143.       

III

Наталія Пукіш

10

Географія

Романко Г.В.

144.       

III

Тарас Кузьма

9

Географія

Романко Г.В.

145.       

III

Роман Небесний

10

Географія

Романко Г.В.

146.       

II

Андрій Довбенко

8

Географія

Романко Г.В.

147.       

III

Наталія Кисиличак

8

Географія

Романко Г.В.

148.       

III

Ігор Волошин

8

Географія

Романко Г.В.

149.       

III

Оксана Братик

11

Фізика

Безушко О.М.

150.       

III

Богдан Барнич

8

Хімія

Гетьманчук Л.С

151.       

ІІІ

Ольга Волянюк

9

Історія

Дороніна О.Р.

152.       

2001

   І

Анна Глазкова

11

Економіка

Романко Г. В.

153.       

ІІ

Юра Романів

11

Економіка

Романко Г. В.

154.       

ІІІ

Тарас Кузьма

10

Економіка

Романко Г. В.

155.       

ІІІ

Оля Волянюк

10

Економіка

Романко Г. В.

156.       

І

Андрій Довбенко

9

Географія

Романко Г. В.

157.       

І

Анна Глазкова

11

Географія

Романко Г. В.

158.       

ІІІ

Юля Дмитришин

8

Географія

Романко Г. В.

159.       

ІІ

Юрій Блащак

9

Географія

Романко Г. В.

160.       

І

Козир Микола

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

161.       

І

Надія Сухарник

11

Англійська мова

Сорока О.Б.

162.       

І

Володимир Шинкар

9

Біологія

Колодій М.М.

163.       

ІІІ

Ольга Москалик

8

Біологія

Колодій М.М.

164.       

ІІІ

Юрій Липа

11

Біологія

Колодій М.М.

165.       

ІІІ

Ірина Шулик

11

Українська мова і література

Сергієнко Г.М.

Феленчак Г.І.

166.       

І

Наталія Яніцька

9

Українська мова і література

Машталер ГВ.

167.       

ІІ

Ольга Петрів

11

Українська мова і література

Сергієнко Г.М

168.       

ІІІ

Ксенія Петраш

8

Українська мова і література

Кравчук О.Б.,

Феленчак Г.І.

169.       

І

Микола Козир

8

Математика

Рожик Р.В.

170.       

ІІІ

Юрій Блащак

9

Математика

Білецька В.Д.

171.       

2002

І

Юрій Блащак

10

Географія

Романко Г.В.

172.       

ІІ

Андрій Довбенко

10

Географія

Романко Г.В.

173.       

ІІІ

Наталія Кисиличак

10

Географія

Романко Г.В.

174.       

ІІІ

Станіслав Кузик

10

Географія

Романко Г.В.

175.       

ІІІ

Микола Козир

9

Географія

Романко Г.В.

176.       

І

Микола Козир

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

177.       

ІІІ

Олександра Підлісна

10

Економіка

Романко Г.В.

178.       

ІІІ

Тарас Кузьма

11

Економіка

Романко Г.В.

179.       

ІІІ

Юрій Романів

11

Економіка

Романко Г.В.

180.       

ІІІ

Наталія Кажук

10

Економіка

Романко Г.В.

181.       

ІІІ

Володимир Шинкар

10

Біологія

Колодій М.М.

182.       

ІІІ

Ольга   Москалик

9

Біологія

Колодій М.М.

183.       

ІІІ

Юрій Блащак

10

Біологія

Колодій М.М.

184.       

ІІІ

Андрій Довбенко

10

Біологія

Колодій М.М.

185.       

ІІІ

Дзяман Христина

9

Біологія

Колодій М.М.

186.       

ІІІ

Денис Анна

10

Українська мова і література

Машталер Г.В.

187.       

ІІ

Наталія Яніцька

9

Українська мова і література

Машталер Г.В.

188.       

ІІІ

Анастасія Савчук

9

Українська мова і література

Кравчук О.Б.

Феленчак.Г.І

189.       

ІІ

Петрів Ольга

11

Українська мова і література

Сергієнко Г.М

190.       

ІІ

Микола Козир

9

Математика

Рожик Р.В.

191.       

ІІ

Юрій Блащак

10

Математика

Білецька В.Д.

192.       

ІІ

Ігор Волошин

10

Математика

Білецька В.Д.

193.       

ІІІ

Богдан Тимчишин

11

Історія

Дороніна О.Р.

194.       

ІІІ

Олександр Струк

11

Історія

Дороніна О.Р.

195.       

ІІІ

Юлія Дмитришин

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

196.       

ІІ

Микола Козир

9

Фізика

Безушко Д.М.

197.       

ІІІ

Андрій Боднар

9

Фізика

Безушко Д.М.

198.       

ІІІ

Юлія Дмитришин

9

Правознавство

Бахматюк Я.Д.

199.       

2003

ІІІ

Андрій Довбенко

11

Історія

Дороніна О.Р.

200.       

ІІІ

Ірина Купрунець

8

Історія

Бахматюк Я.Д

201.       

ІІ

Купрунець Ірина

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

202.       

ІІІ

Микола Козир

10

Хімія

Гетьманчук Л.С.

203.       

ІІ

Олександра Підлісна

11

Економіка

Романко Г.В.

204.       

І

Андрій Довбенко

11

Економіка

Романко Г.В.

205.       

ІІ

Андрій Боднар

10

Економіка

Романко Г.В.

206.       

ІІІ

Андрій Куьмич

10

Економіка

Романко Г.В.

207.       

ІІІ

Ігор Волошин

11

Математика

Білецька В.Д.

208.       

ІІІ

Ксенія Петраш

10

Математика

Тисяк Т.Л..

209.       

ІІ

Володимир Сімків

8

Екологія

Колодій М.М.

210.       

І

Андрій Довбенко

11

Географія

Романко Г.В.

211.       

ІІ

Юрій Блащак

11

Географія

Романко Г.В.

212.       

ІІ

Ірина Купрунець

8

Географія

Романко Г.В.

213.       

ІІІ

Аліна Кріль

9

Географія

Романко Г.В.

214.       

ІІІ

Ігор Волошин

11

Фізика

Безушко О.М.

215.       

ІІІ

Олександр Струк

11

Фізика

Безушко О.М.

216.       

ІІ

Олена Радковська

9

Німецька мова

Волос Л.О.

217.       

ІІІ

Юлія Олексович

9

Англійська мова

Тартаковська Б.В.

218.       

ІІ

Яніцька Наталія

11

Українська мова і література

МашталерГ.В.

219.       

ІІІ

Савчук Анастасія

10

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

Півторак В.Р.

220.       

ІІІ

Кріль Аліна

9

Українська мова і література

СтефанюкЛ.М.

221.       

ІІІ

Олексович Юлія

9

Українська мова і література

СтефанюкЛ.М.

222.       

ІІ

Андрій Довбенко

11

Біологія

Колодій М.М.

223.       

ІІ

Юрій Блащак

11

Біологія

Колодій М.М.

224.       

ІІІ

Христина Дзяман

10

Біологія

Колодій М.М.

225.       

2004

І

Андрій Боднар

11

Економіка

Романко Г.В.

226.       

ІІІ

Ярослав Тихан

11

Економіка

Романко Г.В.

227.       

ІІІ

Наталія Соловей

10

Економіка

Романко Г.В.

228.       

ІІІ

Наталія Соловей

10

Економіка

Романко Г.В.

229.       

ІІ

Микола Мацьків

11

Економіка

Романко Г.В.

230.       

ІІ

Роксолана Довжанська

8

Географія

Романко Г.В.

231.       

ІІ

Аліна Кріль

10

Географія

Романко Г.В.

232.       

ІІІ

Ірина Купрунець

9

Географія

Романко Г.В.

233.       

ІІІ

Христина Дзяман

11

Географія

Романко Г.В.

234.       

ІІ

Святослав Пікуль

7

Математика

Тисяк Т.Л.

235.       

ІІ

Козир Микола

11

Фізика

Безушко О.М.

236.       

ІІІ

Євген Семанюк

9

Фізика

Безушко О.М.

237.       

ІІІ

Ірина Купрунець

9

Фізика

Безушко О.М.

238.       

ІІІ

Олег Бардяк

11

Історія

Дороніна О.Р.

239.       

ІІІ

Марта Ониськів

8

Історія

Дороніна О.Р.

240.       

ІІІ

Аліна Кріль

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

241.       

ІІІ

Ксенія Петраш

11

Українська мова і література

Феленчак Г.І.,

Півторак В.Р

242.       

ІІІ

Юлія Олексович

10

Українська мова і література

Стефанюк Л.М, Машталер Г.В.

243.       

ІІІ

Віталій Рожнятовський

11

Англійська мова

Сорока О.Б.

244.       

ІІІ

Оксана Маляр

10

Англійська мова

Тартаковська Б.В.

245.       

ІІІ

Уляна Заяць

11

Німецька мова

Кацедан Н.О.

246.       

ІІІ

Христина Дзяман

11

Біологія

Колодій М.М.

247.       

ІІІ

Ольга Москалик

11

Біологія

Колодій М.М.

248.       

ІІІ

Мар’яна Гишко

10

Біологія

Колодій М.М.

249.       

ІІІ

Олександра Хоптяк

8

Біологія

Колодій М.М.

250.       

2005

І

Марта Ониськів

9

Історія

Дороніна О.Р.

251.       

ІІ

Ілона Лєсбекова

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

252.       

ІІ

Святослав Пікуль

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

253.       

ІІ

Соломія Саведчук

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

254.       

ІІІ

Аліна Кріль

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

255.       

ІІ

Анна Городецька

11

Англійська мова

Федун Б.В.

256.       

ІІ

Соломія Саведчук

8

Географія

Романко Г.В.

257.       

ІІ

Юлія Олексович

11

Географія

Романко Г.В.

258.       

ІІІ

Святослав Пікуль

8

Географія

Романко Г.В.

259.       

ІІІ

Євген Семанюк

10

Математика

Білецька В.Д.

260.       

ІІІ

Святослав Пікуль

8

Математика

Тисяк Т.Л.

261.       

ІІІ

Володимир Сімків

10

Економіка

Романко Г.В.

262.       

ІІІ

Аліна Кріль

11

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

Машталер Г.В.

263.       

ІІІ

Юлія Олексович

11

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

Машталер Г.В.

264.       

ІІІ

Олександра Хоптяк

9

Біологія

Колодій М.М.

265.       

ІІІ

Василь Палагнюк

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

266.       

ІІІ

Роксолана Довжанська

9

Правознавство

Бахматюк Я.Д.

267.       

2006

ІІ

Ірина Джус

11

Географія

Романко Г.В

268.       

ІІ

Мар’яна Ткачук  

8

Географія

Романко Г.В

269.       

ІІІ

Ірина Купрунець

11

Географія

Романко Г.В

270.       

ІІІ

Олександра Хоптяк

10

Географія

Романко Г.В

271.       

ІІІ

Соломія Саведчук

9

Географія

Романко Г.В

272.       

ІІІ

Павло Федорів

8

Географія

Романко Г.В

273.       

ІІ

Уляна Андрейко

10

Економіка

Романко Г.В

274.       

ІІІ

Тарас Галинський

10

Економіка

Романко Г.В

275.       

ІІІ

Віталія Прокопів

11

Економіка

Романко Г.В

276.       

ІІІ

Володимир Сімків

11

Економіка

Романко Г.В

277.       

ІІ

Роксолана Довжанська

10

Економіка

Романко Г.В

278.       

ІІ

Тетяна Дубина

8

Екологія

Колодій М.М.

279.       

ІІ

Євген Семанюк

   11

Математика

Білецька В.Д.

280.       

ІІІ

Олег Бантиш

7

Математика

Білецька В.Д.

281.       

ІІІ

Іван Лучко

8

Математика

Зборовська Л.М.

282.       

ІІІ

Ірина Туркалевич

9

Математика

Рожик Р.В.

283.       

ІІІ

Олександра Хоптяк

11

Біологія

Колодій М.М.

284.       

ІІ

Володимир Ананевич

4

Історія

Дороніна О.Р.

285.       

ІІІ

Тарас Федура

4

Історія  

Дороніна О.Р.

286.       

ІІ

Марта Ониськів

10

Історія  

Дороніна О.Р.

287.       

І

Анастасія Пастушок

4

Історія

Бахматюк Я.Д.

288.       

ІІ

Андрій Джага

5

Історія

Бахматюк Я.Д.

289.       

ІІІ

Соломія Саведчук

5

Історія

Бахматюк Я.Д.

290.       

ІІІ

Ілона Лєсбекова

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

291.       

ІІІ

Ірина Купрунець

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

292.       

ІІ

Владислав Гуцул

10

Інформатика

Дуркало Г.В.

293.       

І

Іван Лучко

8

Фізика

Безушко О.М.

294.       

ІІІ

Володимир Бахматюк

9

Фізика

Бахматюк Д.М.

295.       

ІІ

Христина Магас

9

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

296.       

ІІ

Тетяна Дубина

48

Українська мова і література

Сергієнко Г.М.

297.       

ІІІ

Андрій Коциловський

11

Німецька мова

Данилів Г.М.

298.       

ІІІ

Надія Сисак

10

Німецька мова

Данилів Г.М.

299.       

2007

ІІІ

Олександра Хоптяк

11

Географія

Романко Г.В.

300.       

ІІІ

Соломія Саведчук

10

Географія

Романко Г.В

301.       

ІІІ

Павло Федорів

9

Географія

Романко Г.В

302.       

ІІІ

Марія Кокоруз

8

Географія

Романко Г.В

303.       

ІІ

Святослав Пікуль

10

Географія

Романко Г.В

304.       

ІІ

Адріана Джус

7

Математика

Рожик Р.В.

305.       

ІІ

Олег Бантиш

8

Математика

Білецька В.Д.

306.       

ІІ

Іван Лучко

9

Математика

Зборовська Л.М.

307.       

ІІ

Іван Лучко

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

308.       

ІІ

Олег Бантиш

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

309.       

ІІІ

Олександра Хоптяк

11

Німецька мова

Данилів Г.М.

310.       

ІІІ

Надія Сисак

11

Німецька мова

Данилів Г.М.

311.       

ІІІ

Мар’яна Балита

9

Німецька мова

Волос Л.О.

312.       

ІІІ

Тарас Галинський

11

Економіка

Романко Г.В

313.       

ІІІ

Ульяна Андрейко

11

Економіка

Романко Г.В

314.       

ІІІ

Роксолана Довжанська

11

Економіка

Романко Г.В

315.       

ІІІ

Тетяна Лико

10

Економіка

Романко Г.В

316.       

ІІ

Соломія Саведчук

10

Англійська мова

Стрільчук С.В.

317.       

ІІІ

Оксана Яворська

10

Англійська мова

Стрільчук С.В.

318.       

ІІІ

Мар’яна Балита

9

Англійська мова

Сорока О.Б.

319.       

І

Іван Лучко

9

Фізика

Безушко О.М.

320.       

ІІІ

Олег Бантиш

8

Фізика

Безушко О.М.

321.       

ІІІ

Володимир Ананевич

9

Фізика

Безушко О.М.

322.       

ІІ

Марта Ониськів

11

Історія

Дороніна О.Р.

323.       

ІІ

Володимир Ананевич

9

Історія

Дороніна О.Р.

324.       

ІІ

Оксана Козуб

9

Історія

Дороніна О.Р.

325.       

ІІІ

Олена Сільчук

11

Історія

Дороніна О.Р.

326.       

ІІ

Анастасія Пастушок

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

327.       

ІІІ

Андрій Джага

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

328.       

ІІ

Олександра Хоптяк

11

Біологія

Колодій М.М.

329.       

ІІ

Галина Лисак

10

Біологія

Колодій М.М.

330.       

2008

ІІ

Наталія Пицко

7

Математика

Дуркало Г.В.

331.       

ІІІ

Іван Свердан

7

Математика

Дуркало Г.В.

332.       

ІІ

Іван Лучко

10

Математика

Зборовська Л.М.

333.       

ІІІ

Мар’яна Балита

10

Німецька мова

Волос Л.О.

334.       

ІІІ

Вероніка Духаніна

10

Німецька мова

Волос Л.О.

335.       

ІІІ

Юлія Мельник

11

Німецька мова

Данилів Г.М.

336.       

ІІІ

Адріана Джус

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

337.       

ІІІ

Олег Бантиш

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

338.       

ІІІ

Юрій Олевич

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

339.       

ІІІ

Іван Лучко

10

Хімія

Гетьманчук Л.С.

340.       

ІІІ

Андрій Балахтар

10

Інформатика

Дуркало Г.В.

341.       

ІІІ

Галина Лисак

11

Біологія

Колодій М.М.

342.       

ІІІ

Іштван Лойош

10

Біологія

Колодій М.М.

343.       

ІІІ

Ілона Сараєва

9

Біологія

Колодій М.М.

344.       

ІІІ

Іштван Лойош

10

Екологія

Колодій М.М.

345.       

І

Іван Лучко

10

Фізика

Безушко О.М.

346.       

ІІІ

Володимир Ананевич

10

фізика

Безушко О.М.

347.       

ІІІ

Олег Бантиш

9

Фізика

Безушко О.М.

348.       

ІІІ

Анастасія Пастушок

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

349.       

ІІІ

Христина Магас

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

350.       

ІІІ

Христина Клейнота

9

Історія

Дороніна О.Р.

351.       

ІІІ

Володимир Ананевич

10

Історія

Дороніна О.Р.

352.       

ІІІ

Наталія Федорів

8

Історія

Дороніна О.Р.

353.       

ІІІ

Оксана Козуб

10

Історія

Дороніна О.Р.

354.       

ІІІ

Мар’яна Балита

10

Українська мова і література

Довжанська Г.І.

355.       

ІІІ

Малиневич Оксана

11

Правознавство

Бахматюк Я.Д.

356.       

ІІІ

Наталія Федорів

8

Географія

Маковська А.С.

357.       

ІІ

Пікуль Святослав

11

Географія

Романко Г.В.

358.       

ІІІ

Павло Федорів

9

Географія

Бобко Н.С.

359.       

ІІІ

Ольга Крисюк

9

Географія

Бобко Н.С.

360.       

ІІІ

Христина Клейнота

9

Географія

Бобко Н.С

361.       

ІІ

Тарас Федура

10

Географія

Маковська А.С.

362.       

ІІІ

Констянтин Молочко

10

Економіка

Дороніна О.Р.

363.       

ІІІ

Максим Черкасов

10

Економіка

Дороніна О.Р.

364.       

ІІІ

Павло Федорів

10

Економіка

Дороніна О.Р.

365.       

ІІІ

Наталія Шевченко

10

Економіка

Дороніна О.Р.

366.       

ІІІ

Ірина Мрочко

10

Економіка

Дороніна О.Р.

367.       

2009

І

Роман Семенович

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

368.       

ІІІ

Тарас Олійник

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

369.       

ІІІ

Христина Клейнота

10

Історія

Дороніна О.Р.

370.       

ІІ

Марія Кокуруз

10

Історія

Дороніна О.Р.

371.       

ІІ

Марта Андрусів

10

Історія

Дороніна О.Р.

372.       

ІІІ

Володимир Ананевич

11

Історія

Дороніна О.Р.

373.       

ІІІ

Тарас Федура

11

Історія

Дороніна О.Р.

374.       

ІІ

Роман Семенович

8

Математика

Василишин Т.Б.

375.       

ІІ

Іван Свердан

8

Математика

Василишин Т.Б.

376.       

ІІІ

Адріана Джус

9

Математика

Рожик Р.В.

377.       

І

Олег Бантиш

10

Математика

Білецька В.Д.

378.       

ІІ

Іван Лучко

11

Математика

Зборовська Л.М.

379.       

І

Роман Семенович

8

Біологія

Колодій М.М.

380.       

ІІІ

Ілона Сараєва

10

Біологія

Колодій М.М.

381.       

ІІІ

Іштван Лойош

11

Біологія

Колодій М.М

382.       

І

Іван Лучко

11

Фізика

Безушко О.М.

383.       

ІІ

Іван Свердан

8

Фізика

Безушко О.М.

384.       

ІІ

Олег Бантиш

10

Фізика

Безушко О.М.

385.       

ІІІ

Володимир Ананевич

11

Фізика

Безушко О.М.

386.       

ІІІ

Андрій Васильєв

8

Фізика

Безушко О.М.

387.       

ІІІ

Наталія Пицко

8

Фізика

Безушко О.М.

388.       

ІІІ

Маріанна Балита

11

Німецька мова

Волос Л.О.

389.       

ІІІ

Марія Кокуруз

10

Німецька мова

Волос Л.О.

390.       

ІІІ

Дмитро Кіцелюк

10

Інформатика

Дуркало Г.В.

391.       

І

Роман Семенович

8

Географія

Маковська А.С.

392.       

ІІІ

Ольга Крисюк

10

Географія

Маковська А.С.

393.       

ІІІ

Соломія Саведчук

11

Географія

Маковська А.С.

394.       

ІІ

Павло Федорів

11

Географія

Маковська А.С.

395.       

ІІ

Соломія Саведчук

11

Англійська мова

Романик І.М

396.       

ІІ

Марія Кокуруз

10

Українська мова і література

Машталер Г.В.

Довжанська Г.І.

397.       

ІІ

Марта Андрусів

10

Українська мова і література

Машталер Г.В.

Довжанська Г.І.

398.       

І

Роман Семенович

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

399.       

ІІ

Андрій Василь’єв

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

400.       

ІІІ

Володимир Ананевич

11

Хімія

Гетьманчук Л.С.

401.       

ІІ

Юрій Олевич

10

Економіка

Маковська А.С.

402.       

ІІ

Ольга Крисюк

10

Економіка

Маковська А.С.

403.       

ІІІ

Христина Клейнота

10

Економіка

Маковська А.С.

404.       

ІІІ

Тарас Гуменюк

10

Економіка

Маковська А.С.

405.       

ІІІ

Наталія Шевченко

11

Економіка

Маковська А.С.

406.       

ІІІ

Павло Федорів

   11

Економіка

Маковська А.С.

407.       

2010

ІІІ

Ілона Сараєва

11

Математика

Білецька В.Д.

408.       

І

Олег Бантиш

11

Математика

Білецька В.Д.

409.       

ІІІ

Адріана Джус

10

Математика

Рожик Р.В

410.       

ІІ

Наталія Пицко

9

Математика

Дуркало Г.В.

411.       

ІІІ

Христина Боднарук

8

Математика

Білецька В.Д.

412.       

ІІ

Любомир Романів

8

Математика

Білецька В.Д.

413.       

І

Олексій Пакіж

7

Математика

Рожик Р.В.

414.       

ІІІ

Олександр Оленюк

7

Математика

Рожик Р.В.

415.       

ІІ

Марія Кокоруз

11

Українська мова і література

Машталер Г.В.

Довжанська Г.І.

416.       

ІІ

Тетяна Команицька

8

Українська мова і література

Сергієнко Г.М.

Оленюк Г.І.

417.       

ІІІ

Ілона Матуляк

8

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

Оленюк Г.І.

418.       

І

Андрій Васильєв

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

419.       

ІІ

Роман Семенович

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

420.       

ІІІ

Сергій Воронов

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

421.       

ІІІ

Олександра Скиданович

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

422.       

ІІІ

Мар’яна Петрина

10

Німецька мова

Данилів Г.М.

423.       

ІІІ

Дмитро Гуліватий

9

Німецька мова

Волос Л.О.

424.       

І

Тарас Олійник

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

425.       

ІІ

Роман Семенович

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

426.       

ІІІ

Любов Василик

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

427.       

ІІІ

Ростислав Маковський

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

428.       

ІІ

Олександр Філяк

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

429.       

ІІ

Кокоруз Марія

11

Історія

Дороніна О.Р.

430.       

ІІІ

Марта Андрусів

11

Історія

Дороніна О.Р.

431.       

ІІІ

Наталія Федорів

10

Історія

Дороніна О.Р.

432.       

ІІ

Адріана Джус

10

Економіка

Маковська А.С.

433.       

ІІІ

Максим Романів

10

Економіка

Маковська А.С.

434.       

ІІІ

Тарас Гуменюк

11

Економіка

Маковська А.С.

435.       

ІІІ

Ілона Сараєва

11

Економіка

Маковська А.С.

436.       

ІІ

Ольга Крисюк

11

Економіка

Маковська А.С.

437.       

ІІІ

Юрій Олевич

11

Економіка

Маковська А.С.

438.       

ІІ

Роман Семенович

9

Географія

Маковська А.С.

439.       

ІІ

Ростислав Маковський

9

Географія

Маковська А.С

440.       

ІІ

Станіслав Рибчак

8

Географія

Маковська А.С.

441.       

ІІІ

Любомир Романів

8

Географія

Маковська А.С.

442.       

ІІІ

Ілона Сараєва

11

Біологія

Колодій М.М.

443.       

ІІІ

Роман Семенович

9

Біологія

Колодій М.М.

444.       

І

Станіслав Рибчак

8

Біологія

Колодій М.М.

445.       

І

Андрій Васильєв

9

Фізика

Безушко О.М.

446.       

ІІІ

Наталія Пицко

9

Фізика

Безушко О.М.

447.       

ІІ

Олександр Скікун

8

Фізика

Безушко О.М.

448.       

2011

ІІ

Любомир Романів

9

Географія

Маковська А.С.

449.       

ІІІ

Ростислав Маковський

10

Географія

Маковська А.С.

450.       

ІІІ

Тарас Олійник

10

Географія

Маковська А.С.

451.       

ІІІ

Богдан Михайлюк

8

Географія

Маковська А.С.

452.       

ІІІ

Станіслав Рибчак

9

Географія

Маковська А.С.

453.       

І

Богдан Михайлюк

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

454.       

ІІ

Олексій Пакіж

8

Історія

Бахматюк Я.Д.

455.       

ІІ

Тарас Олійник

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

456.       

ІІІ

Марія Довбенко

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

457.       

ІІІ

Любов Василик

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

458.       

ІІ

Станіслав Рибчак

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

459.       

ІІ

Андрій Васильєв

10

Хімія

Гетьманчук Л.С.

460.       

ІІ

Олексій Пакіж

8

Хімія

Гетьманчук Л.С.

461.       

ІІІ

Олександра Скиданович

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

462.       

І

Богдан Михайлюк

8

Українська мова і література

Півторак В.Р.

Оленюк Г.І.

463.       

ІІ

Олеся Машталер

11

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

464.       

ІІІ

Ілона Матуляк

9

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

Оленюк Г.І.

465.       

ІІІ

Тетяна Команицька

9

Українська мова і література

Сергієнко г.М.

Оленюк Г.І.

466.       

ІІІ

Юлія Кисиличак

8

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

467.       

ІІ

Наталія Пицко

10

Математика

Зборовська Л.М.

468.       

ІІ

Олексій Пакіж

8

Математика

Рожик Р.В.

469.       

ІІІ

Андрій Васильєв

10

Математика

Василишин Т.Б.

470.       

ІІІ

Тарас Пакіж

7

Математика

Зборовська Л.М.

471.       

ІІ

Ілона Матуляк

9

Англійська мова

Романик І.М.

472.       

ІІІ

Ігор Пукіш

10

Англійська мова

Федун Б.В.

473.       

ІІІ

Наталія Пицко

10

Економіка

Маковська А.С.

474.       

І

Олександра Скиданович

9

Біологія

Лойош Г.П.

475.       

ІІ

Богдан Михайлюк

8

Біологія

Лойош Г.П.

476.       

ІІІ

Софія Турчиняк

8

Біологія

Лойош Г.П.

477.       

ІІІ

Станіслав Рибчак

9

Біологія

Лойош Г.П.

478.       

І

Андрій Васильєв

10

Фізика

Безушко О.М.

479.       

І

Дмитро Гуліватий

10

Німецька мова

Волос Л.О.

480.       

ІІІ

Ілона Матуляк

9

Німецька мова

Волос Л.О.

481.       

ІІІ

Мар’яна Петрина

11

Німецька мова

Данилів Г.М.

482.       

2012

І

Богдан Михайлюк

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

483.       

ІІ

Олексій Пакіж

9

Історія

Бахматюк Я.Д.

484.       

ІІІ

Тарас Олійник

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

485.       

ІІ

Марія Довбенко

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

486.       

ІІ

Сергій Воронов

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

487.       

ІІІ

Роман Семенович

10

Екологія

Лойош Г.П.

488.       

І

Тетяна Команіцька

10

Українська мова і література

Сергієнко Г.М.

Оленюк Г.І

489.       

ІІ

Богдан Михайлюк

9

Українська мова і література

Півторак В.Р.

Оленюк Г.І.

490.       

ІІІ

Юлія Кисиличак

9

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

491.       

ІІІ

Любов Василик

11

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

Півторак В.Р.

492.       

ІІІ

Адріана Абрамовська

11

Українська мова і література

Півторак В.Р.

493.       

ІІ

Андрій Васильєв

11

Астрономія

Безушко О.М.

494.       

ІІІ

Ростислав Маковський

11

Астрономія

Безушко О.М.

495.       

ІІІ

Олександ Філяк

10

Астрономія

Безушко О.М.

496.       

І

Роман Семенович

10

Англійська мова

Федун Б.В.

497.       

І

Ілона Матуляк

10

Англійська мова

Бурин О.М.

498.       

І

Ростислав Маковський

11

Географія

Маковська А.С.

499.       

ІІ

Олексій Пакіж

9

Географія

Маковська А.С.

500.       

ІІ

Любомир Романів

10

Географія

Маковська А.С.

501.       

ІІІ

Станіслав Рибчак

10

Географія

Маковська А.С.

502.       

ІІІ

Богдан Михайлюк

9

Географія

Маковська А.С.

503.       

ІІІ

Тарас Олійник

11

Географія

Маковська А.С.

504.       

ІІ

Любомир Романів

10

Математика

Білецька В.Д.

505.       

ІІІ

Олексій Пакіж

9

Математика

Рожик Р.В.

506.       

ІІІ

Назар Білецький

8

Математика

Василишин Т.Б.

507.       

ІІІ

Наталія Пицко

11

Математика

Дуркало Г.В.

508.       

ІІ

Тарас Пакіж

7

Математика

Зборовська л.М.

509.       

ІІІ

Роман Семенович

10

Математика

Василишин Т.Б.

510.       

ІІ

Ольга Максимець

10

Економіка

Маковська А.С.

511.       

ІІ

Олексій Пакіж

9

Хімія

Гетьманчук Л.С.

512.       

ІІ

Роман Семенович

10

Хімія

Гетьманчук Л.С.

513.       

ІІ

Микола Тарановський

8

Трудове навчання

Балван О.М.

514.       

ІІ

Тамара Лопухіна

8

Біологія

Лойош Г.П.

515.       

ІІ

Роман Семенович

10

Біологія

Лойош Г.П.

516.       

ІІ

Олександра Скиданович

10

Біологія

Лойош Г.П.

517.       

ІІ

Станіслав Рибчак

10

Біологія

Лойош Г.П.

518.       

ІІ

Юля Кисиличак

9

Біологія

Лойош Г.П.

519.       

ІІІ

Микола Тарановський

8

Біологія

Лойош Г.П.

520.       

ІІ

Андрій Васильєв

11

Фізика

Безушко О.М.

521.       

І

Дмитро Гуліватий

11

Німецька мова

Волос Л.О.

522.       

ІІІ

Володимир Куриляк

10

Німецька мова

Волос Л.О.

523.       

ІІІ

Надія Караїм

9

Німецька мова

Данилів Г.М.

524.       

2013

І

Кисиличак Юлія

10

Екологія

Лойош Г.П.

525.       

ІІ

Оленюк Олександр

10

Екологія

Лойош Г.П.

526.       

ІІІ

Семенович Роман

11

Екологія

Лойош Г.П.

527.       

ІІІ

Пакіж Тарас

8

Географія

Маковська А.С.

528.       

І

Івасишин Назар

9

Географія

Маковська А.С.

529.       

І

Романів Любомир

11

Географія

Маковська А.С.

530.       

ІІ

Тарановський Микола

9

Географія

Маковська А.С.

531.       

ІІ

Рибчак Станіслав

11

Географія

Маковська А.С.

532.       

І

Куриляк Володимир

11

Інформатика

Дуркало Г.В.

533.       

І

Семенович Роман,

11

Біологія

Лойош Г.П.

534.       

ІІ

Кисиличак Юлія

10

Біологія

Лойош Г.П.

535.       

ІІ

Рибчак Станіслав

11

Біологія

Лойош Г.П.

536.       

ІІІ

Лопухіна Тамара

8

Біологія

Лойош Г.П.

537.       

ІІІ

Охріменко Юлія

9

Біологія

Лойош Г.П.

538.       

ІІІ

Скиданович Олександра

11

Біологія

Лойош Г.П.

539.       

І

Команицька Тетяна

11

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

Сергієнко Г.М.

540.       

ІІ

Довбенко Марія

11

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

Феленчак Г.І.

541.       

ІІІ

Охріменко Юлія

9

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

542.       

ІІІ

Кисиличак Юлія

10

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

543.       

ІІ

Бохинська Катерина

11

Педагогіка і психологія

Байляк Л.П.

544.       

ІІ

Семенович Роман

11

Англійська мова

Федун Б.В.

545.       

ІІІ

Смирнова Ярина

9

Англійська мова

Стрільчук С.В.

546.       

ІІІ

Матуляк Ілона

11

Англійська мова

Федун Б.В.

547.       

ІІ

Пакіж Тарас

8

Фізика

Безушко О.М.

548.       

ІІ

Пакіж Олексій

10

Фізика

Безушко О.М.

549.       

ІІІ

Білик Тетяна

9

Фізика

Безушко О.М.

550.       

ІІ

Семенович Роман

11

Хімія

Гетьманчук О.С.

551.       

ІІ

Пакіж Олексій

10

Хімія

Гетьманчук О.С.

552.       

ІІ

Михайлюк Богдан

10

Історія

Бахматюк Я.Д.

553.       

ІІ

Довбенко Марія

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

554.       

ІІІ

Воронов Сергій

11

Історія

Бахматюк Я.Д.

555.       

ІІ

Куриляк Володимир

11

Математика

Білецька В.Д.

556.       

ІІІ

Романів Любомир

11

Математика

Білецька В.Д.

557.       

ІІІ

Шевчук Галина

10

Математика

Рожик Р.В.

558.       

ІІ

Романів Любомир

11

Економіка

Маковська А.С.

559.       

ІІІ

Максимець Ольга

11

Економіка

Маковська А.С.

560.       

ІІІ

Шрамко Олег

11

Економіка

Маковська А.С.

561.       

ІІІ

Семенович Роман

11

Астрономія

Безушко О.М.

562.       

ІІІ

Куриляк Володимир

11

Німецька мова

Волос Л.О.

563.       

ІІІ

Верма Сангіта

10

Німецька мова

Данилів Г.М.

564.       

ІІІ

Михайлюк Богдан

10

Правознавство

Забавська О.І.

565.       

2014

ІІІ

Любинецька Анастасія

5(9)

Німецька мова

Данилів Г.М.

566.       

ІІ

Любинецька Анастасія

5(9)

Історія

Бахматюк Я.Д.

567.       

ІІ

Тарановський Микола

6(10)

Екологія

Лойош Г.П.

568.       

І

Кисиличак Юлія

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

569.       

ІІ

Оленюк Олександр

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

570.       

ІІІ

Кіт Віталій

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

571.       

ІІІ

Возняк Володимир

4(8)

Математика

Білецька В.Д.

572.       

ІІІ

Буняк Богдан

5(9)

Історія

Бахматюк Я.Д.

573.       

І

Мироненко Станіслав

3(7)

Математика

Рожик Р.В.

574.       

ІІ

Ізнець Олесь

3(7)

Математика

Рожик Р.В.

575.       

ІІ

Пакіж Олексій

7(11)

Історія

Бахматюк Я.Д.

576.       

ІІІ

Пакіж Олексій

7(11)

Хімія

Гетьманчук О.С.

577.       

ІІ

Пакіж Олексій

7(11)

Географія

Маковика А.С.

578.       

ІІ

Пакіж Тарас

5(9)

Хімія

Гетьманчук О.С.

579.       

ІІ

Пакіж Тарас

5(9)

Фізика

Безушко О.М.

580.       

ІІ

Пакіж Тарас

5(9)

Географія

Маковська А.С.

581.       

ІІІ

Гіль Юлія

4(8)

Українська мова і література

Машталер Г.В.

582.       

ІІІ

Пук Марія

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

583.       

ІІІ

Михайлюк Богдан

7(11)

Історія

Бахматюк Я.Д.

584.       

ІІ

Татомир Софія

5(9)

Англійська мова

Терешків Л.Т.

585.       

ІІІ

Шевчук Галина

7(11)

Математика

Рожик Р.В.

586.       

ІІІ

Шевчук Галина

7(11)

Економіка

Маковська А.С.

587.       

ІІІ

Москалюк Святослав

5(9)

Трудове навчання

Балван О.М.

588.       

ІІ

Москаленко Софія

4(8)

Географія

Маковська А.С.

589.       

ІІІ

Івасишин Назар

6(10)

Математика

Василишин Т.Б.

590.       

ІІІ

Івасишин Назар

6(10)

Географія

Маковська А.С.

591.       

ІІ

Охріменко Юлія

6(10)

Біологія

Лойош Г.П.

592.       

ІІІ

Охріменко Юлія

6(10)

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

593.       

І

Кисиличак Юлія

7(11)

Біологія

Лойош Г.П.

594.       

ІІІ

Лопухіна Тамара

6(10)

Біологія

Лойош Г.П.

595.       

ІІІ

Возняк Володимир

4(8)

Фізика

Безушко О.М.

596.       

2015

ІІ

Пакіж Тарас

6(10)

Фізика

Безушко О.М.

597.       

ІІ

Пакіж Тарас

6(10)

Астрономія

Безушко О.М.

598.       

ІІІ

Пакіж Тарас

6(10)

Хімія

Гетьманчук О.С.

599.       

ІІІ

Пакіж Тарас

6(10)

Географія

Маковська А.С.

600.       

ІІІ

Любинецька Анастасія

6(10)

Німецька мова

Данилів Г.М.

601.       

ІІ

Любинецька Анастасія

6(10)

Історія

Бахматюк Я.Д.

602.       

І

Мельник Наталія

5(9)

Англійська мова

Бурин О.М.

603.       

ІІІ

Мельник Наталія

5(9)

Німецька мова

Данилів Г.М.

604.       

ІІ

Возняк Володимир

5(9)

Математика

Білецька В.Д.

605.       

ІІІ

Возняк Володимир

5(9)

Фізика

Безушко О.М.

606.       

І

Прокоф’єва Олена

4(8)

Хімія

Гетьманчук О.С.

607.       

ІІ

Прокоф’єва Олена

4(8)

Фізика

Безушко О.М.

608.       

І

Тихан Олена

6(10)

Екологія

Лойош Г.П.

609.       

ІІ

Павлишин Марія

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

610.       

ІІІ

Татомир Софія

6(10)

Екологія

Лойош Г.П.

611.       

ІІІ

Тарановський Микола

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

612.       

ІІ

Мироненко Станіслав

4(9)

Математика

Рожик Р.В.

613.       

ІІІ

Дзюбановська Тетяна

4(8)

Хімія

Гетьманчук О.С.

614.       

ІІІ

Зомчак Микола

6(10)

Інформатика

Дуркало Г.В.

615.       

І

Голинська Леся

4(8)

Географія

Маковська А.С.

616.       

ІІІ

Павлюк Артем

4(8)

Географія

Маковська А.С.

617.       

ІІІ

Войціцький Юрій

5(9)

Географія

Маковська А.С.

618.       

ІІІ

Пук Марія

7(11)

Економіка

Маковська А.С.

619.       

ІІІ

Лаврук Марія

6(10)

Економіка

Маковська А.С.

620.       

ІІІ

Коршинська Катерина

4(8)

Біологія

Лойош Г.П.

621.       

ІІІ

Розсоха Олесь

5(9)

Інформаційні технології

Дуркало Г.В.

622.       

ІІІ

Рожко Ростислав

7(11)

Інформаційні технології

Дуркало Г.В.

623.       

2016

І

Тихан Олена

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

624.       

ІІ

Бідонько Христина

7(11)

Польська мова

625.       

І

Мироненко Станіслав

5(9)

Математика

Рожик Р.В.

626.       

ІІ

Кучер Софія

4(8)

Математика

Василишин Т.Б.

627.       

ІІ

Дануца Вікторія

3(7)

Математика

Василишин Т.Б.

628.       

ІІІ

Бабій Софія

3(7)

Математика

Дуркало Г.В.

629.       

ІІІ

Возняк Володимир

6(10)

Математика

Білецька В.Д.

630.       

ІІІ

Виклинець Любомир

4(8)

Фізика

Іванків Н.В.

631.       

ІІІ

Прокоф’єва Олена

5(9)

Фізика

Іванків Н.В.

632.       

ІІІ

Возняк Володимир

6(10)

Фізика

Безушко О.М.

633.       

ІІІ

Пакіж Тарас

7(11)

Фізика

Безушко О.М.

634.       

ІІІ

Гаврилюк Марта

4(8)

Географія

Маковська А.С.

635.       

ІІІ

Голинська Леся

5(9)

Географія

Маковська А.С.

636.       

ІІІ

Максимець Софія

5(9)

Географія

Маковська А.С.

637.       

ІІІ

Левицький Олександр

6(10)

Географія

Маковська А.С.

638.       

ІІІ

Войціцький Юрій

6(10)

Географія

Маковська А.С.

639.       

ІІІ

Гринів Софія

4(8)

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

Стефанюк Л.М.

640.       

ІІІ

Коршинська Катерина

5(9)

Українська мова і література

Феленчак Г.І.

Анікіна Н.І.

641.       

ІІІ

Мельник Наталія

6(10)

Німецька мова

Данилів Г.М.

642.       

ІІІ

Любинецька Анастасія

7(11)

Німецька мова

Данилів Г.М.

643.       

І

Зомчак Микола

7(11)

Інформатика

Дуркало Г.В.

644.       

І

Гаврилів Яна

5(9)

Англійська мова

Шевчук І.М.

645.       

І

Мельник Наталія

6(10)

Англійська мова

Бурин О.М.

646.       

ІІ

Кушлик Ілля

5(9)

Трудове навчання

Балван О.М.

647.       

ІІ

Пакіж Тарас

7(11)

Астрономія

Безушко О.М.

648.       

ІІ

Войціцький Юрій

6(10)

Біологія

Лойош Г.П.

649.       

ІІІ

Прокоф’єва Олена

5(9)

Біологія

Лойош Г.П.

650.       

ІІІ

Коршинська Катерина

5(9)

Біологія

Лойош Г.П.

651.       

ІІ

Прокоф’єва Олена

5(9)

Хімія

Гетьманчук О.С.

652.       

ІІІ

Дзюбановська Тетяна

5(9)

Хімія

Гетьманчук О.С.

653.       

ІІІ

Сенич Олександр

4(8)

Хімія

Гетьманчук О.С.

654.       

І

Коршинська Катерина

5(9)

Історія

Забавська О.І.

655.       

ІІ

Любинецька Анастасія

7(11)

Історія

Бахматюк Я.Д.

656.       

ІІ

Буняк Богдан

7(11)

Історія

Бахматюк Я.Д.

657.       

ІІІ

Войціцький Юрій

6(10)

Історія

Дороніна О.Р.

658.       

І

Курник Валентина

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

659.       

ІІІ

Чошко Вероніка

5(9)

Правознавство

Забавська О.І.

660.       

ІІІ

Прокоф’єва Олена

5(9)

Правознавство

Забавська О.І.

661.       

2017

І

Гриців Роксолана

3(7)

Математика

Дуркало Г.В.

662.       

І

Дануца Вікторія

4(8)

Математика

Василишин Т.Б.

663.       

І

Мироненко Станіслав

6(10)

Математика

Рожик Р.В.

664.       

І

Стасюк Юрій

4(8)

Фізика

Безушко О.М.

665.       

І

Войціцький Юрій

7(11)

Біологія

Лойош Г.П.

666.       

І

Курник Валентина

7(11)

Правознавство

Забавська О.І.

667.       

І

Прокоф’єва Олена

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

668.       

ІІ

Прокоф’єва Олена

6(10)

Екологія

Лойош Г.П.

669.       

ІІ

Возняк Володимир

7(11)

Математика

Білецька В.Д.

670.       

ІІ

Коршинська Катерина

6(10)

Історія

Забавська О.І.

671.       

ІІ

Бородайкевич Євген

6(10)

Інформатика

Дуркало Г.В.

672.       

ІІ

Данів Наталія

5(9)

Правознавство

Забавська О.І.

673.       

ІІ

Левицький Олександр

7(11)

Географія

Маковська А.С.

674.       

ІІ

Машталер Яна

4(8)

Українська мова і література

Машталер Г.В.

675.       

ІІ

Осадчук Дмитро

5(9)

Трудове навчання

Балван О.М.

676.       

ІІ

Курник Валентина

7(11)

Економіка

Маковська А.С.

677.       

ІІ

Возняк Володимир

7(11)

Економіка

Маковська А.С.

678.       

ІІ

Пухта Олексій

7(11)

Економіка

Маковська А.С.

679.       

ІІІ

Салій Петро

6(10)

Математика

Зборовська Л.М.

680.       

ІІІ

Дейнека Олена

4(8)

Історія

Бахматюк Я.Д.

681.       

ІІІ

Гаврилюк Марта

5(9)

Англійська мова

Бурин О.М.

682.       

ІІІ

Гаврилів Яна

6(10)

Англійська мова

Шевчук І.М.

683.       

ІІІ

Войціцький Юрій

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

684.       

ІІІ

Бабій Катерина

6(10)

Екологія

Лойош Г.П.

685.       

ІІІ

Коршинська Катерина

6(10)

Фізика

Безушко О.М.

686.       

ІІІ

Возняк Володимир

7(11)

Фізика

Безушко О.М.

687.       

ІІІ

Виклинець Любомир

5(9)

Фізика

Іванків Н.В.

688.       

ІІІ

Гуліватий Юрій

5(9)

Німецька мова

Данилів Г.М.

689.       

ІІІ

Коршинська Катерина

6(10)

Біологія

Лойош Г.П.

690.       

ІІІ

Кучер Софія

5(9)

Біологія

Лойош Г.П.

691.       

ІІІ

Бабій Софія

4(8)

Хімія

Гетьманчук Л.С.

692.       

ІІІ

Дануца Вікторія

4(8)

Хімія

Гетьманчук Л.С.

693.       

ІІІ

Сенич Олександр

5(9)

Хімія

Гетьманчук Л.С.

694.       

ІІІ

Прокоф’єва Олена

6(10)

Хімія

Гетьманчук Л.С.

695.       

ІІІ

Заховайко Володимир

6(10)

Інформатика

Дуркало Г.В.

696.       

ІІІ

Чошко Вероніка

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

697.       

ІІІ

Коршинська Катерина

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

698.       

ІІІ

Братасюк Анастасія

5(9)

Правознавство

Забавська О.І.

699.       

ІІІ

Бабій Софія

4(8)

Географія

Маковська А.С.

700.       

ІІІ

Войціцький Юрій

7(11)

Географія

Маковська А.С.

701.       

ІІІ

Голинська Леся

6(10)

Географія

Маковська А.С.

702.       

ІІІ

Возняк Володимир

7(11)

Астрономія

Безушко О.М.

703.       

ІІІ

Кушлик Ілля

6(10)

Астрономія

Безушко О.М.

704.       

ІІІ

Заховайко Володимир

6(10)

Інформаційні технології

Дуркало Г.В.

705.       

2018

ІІ

Мельник Наталія

7(11)

Англійська мова

Шевчук І.М.

706.       

І

Прокоф’єва Олена

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

707.       

ІІ

Кучер Софія

6(10)

Екологія

Лойош Г.П.

708.       

ІІ

Бабій Катерина

7(11)

Екологія

Лойош Г.П.

709.       

ІІІ

Савчій Артур

3(7)

Математика

Дуркало Г.В.

710.       

ІІІ

Сенич Олександр

6(10)

Математика

Білецька В.Д.

711.       

ІІІ

Мироненко Станіслав

7(11)

Математика

Рожик Р.В.

712.       

І

Циріль Марія

4(8)

Географія

Ткачук І.В.

713.       

ІІ

Забавський Назар

4(8)

Географія

Ткачук І.В.

714.       

ІІ

Бабій Софія

5(9)

Географія

Маковська А.С.

715.       

ІІІ

Голинська Леся

7(11)

Географія

Маковська А.С.

716.       

ІІІ

Стасюк Юрій

5(9)

Астрономія

Безушко О.М.

717.       

ІІІ

Бородайкевич Євген

7(11)

Інформатика

Дуркало Г.В.

718.       

ІІ

Прокоф’єва Олена

7(11)

Хімія

Гетьманчук О.С.

719.       

ІІІ

Ярема Анастасія

4(8)

Хімія

Гетьманчук О.С.

720.       

ІІІ

Бабій Софія

5(9)

Хімія

Гетьманчук О.С.

721.       

ІІІ

Сенич Олександр

6(10)

Хімія

Гетьманчук О.С.

722.       

ІІ

Стасюк Юрій

5(9)

Фізика

Безушко О.М.

723.       

ІІ

Сенич Олександр

6(10)

Фізика

Іванків Н.В.

724.       

ІІІ

Циріль Марія

4(8)

Фізика

Чебан З.М.

725.       

ІІІ

Коршинська Катерина

7(11)

Фізика

Безушко О.М.

726.       

І

Кравчук Юлія

5(9)

Правознавство

Забавська О.І.

727.       

І

Прокофʼєва Олена

7(11)

Правознавство

Забавська О.І.

728.       

ІІ

Попович Діана

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

729.       

ІІ

Чошко Вероніка

7(11)

Правознавство

Забавська О.І.

730.       

ІІІ

Шинкар Анна

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

731.       

ІІІ

Братасюк Анастасія

6(10)

Правознавство

Забавська О.І.

732.       

ІІ

Забавський Назар

4(8)

Історія

Забавська О.І.

733.       

ІІІ

Циріль Марія

4(8)

Історія

Забавська О.І.

734.       

ІІІ

Дейнека Олена

5(9)

Історія

Бахматюк Я.Д.

735.       

ІІІ

Данів Яна

6(10)

Історія

Дороніна О.Р.

736.       

ІІІ

Дануца Вікторія

5(9)

Німецька мова

Данилів Г.М.

737.       

ІІІ

Кравчук Юлія

5(9)

Німецька мова

Данилів Г.М.

738.       

ІІІ

Гуліватий Юрій

6(10)

Німецька мова

Данилів Г.М.

739.       

ІІ

Коршинська Катерина

7(11)

Біологія

Лойош Г.П.

740.       

ІІІ

Бабій Катерина

7(11)

Біологія

Лойош Г.П.

741.       

ІІІ

Кучер Софія

6(10)

Біологія

Лойош Г.П.

742.       

ІІІ

Мостовий Андрій

4(8)

Біологія

Лойош Г.П.

743.       

ІІ

Захарова Тамара

5(9)

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

744.       

ІІ

Гринів Софія

6(10)

Українська мова і література

Стефанюк Л.М.

745.       

ІІІ

Раковська Анастасія

4(8)

Українська мова і література

Оленюк Г.І.

746.       

ІІІ

Циріль Марія

4(8)

Українська мова і література

Ляхович М.С.

747.       

ІІІ

Машталер Яна

5(9)

Українська мова і література

Машталер Г.В.

748.       

ІІІ

Коршинська Катерина

7(11)

Економіка

Маковська А.С.

749.       

ІІІ

Заховайко Володимир

7(11)

Інформаційні технології

Дуркало Г.В.

Оцініть статтю!
Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 6-63-74.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2018 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти