Переможці II етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт

№ з/п

Рік

Учень-переможець

Місце

Секція

     1.         

1995

Василь Габель

І

екологія

     2.         

Наталія Малачковська

І

екологія

     3.         

Оксана Триндей

І

медико-біологічна

     4.         

Галина Гірник

II

літературознавча

     5.         

1996

Василь Габель

І

екологія

     6.         

Наталія Малачковська

І

екологія

     7.         

1998

Надія Дяків

І

геологія

     8.         

Наталія Малачковська

І

екологія

     9.         

1999

Ольга Сербін

І

літературознавча

     10.       

Володимир Мірчук

III

екологія

     11.       

Наталія Редько

II

англійська мова

     12.       

Ольга Погинайко

II

літературознавча

     13.       

2000

Олександр Воєводін

II

англійська мова

     14.       

Микола Білоус

II

екологія

     15.       

Єва Сушко

III

правознавча

     16.       

Володимир Мірчук

І

геологія

     17.       

Микола Нестор

II

екологія

     18.       

Вікторія Кріль

II

історико-краєзнавча

     19.       

Ольга Сербін

III

літературознавча

     20.       

Наталія Пукіш

III

екологія

     21.       

2002

Лідія Тисяк

І

математика

     22.       

Станіслав Кузик

І

геологія

     23.       

Оксана Підліснюк

II

біологія

     24.       

Леся Кушлик

III

екологія

     25.       

2003

Лідія Тисяк

І

математика

     26.       

Станіслав Кузик

III

історико-краєзнавча

     27.       

Андрій Довбенко

III

історія України

     28.       

2004

Юлія Олексович

І

краєзнавча

     29.       

Дмитро Різник

III

літературознавча

     30.       

Микола Козир

III

фізика, астрономія

     31.       

Олег Бардяк

І

історико-краєзнавча

     32.       

2005

Аліна Кріль

І

географія

     33.       

Юлія Олексович

І

географічне краєзнавство

     34.       

Дмитро Різник

III

літературознавча

     35.       

Ірина Купрунець

І

археологія

     36.       

2006

Аліна Кріль

І

географія

     37.       

Ігор Іваницький

III

історія України

     38.       

Роксолана Довжанська

III

географія

     39.       

Марта Ониськів

III

історико-краєзнавча

     40.       

Маркіян Кушлик

І

екологія

     41.       

Ірина Купрунець

II

археологія

     42.       

Святослав Пікуль

II

геологія

     43.       

2007

Тарас Лаврів

II

українська мова

     44.       

Роксолана Довжанська

III

географія

     45.       

Марта Ониськів

II

історико-краєзнавча

     46.       

Олена Сільчук

III

історико-краєзнавча

     47.       

Володимир Бахматюк

III

географія

     48.       

Анастасія Пастушок

І

етнологія

     49.       

Святослав Пікуль

І

геологія

     50.       

Василь Палагнюк

І

геологія

     51.       

2008

Станіслав Бучацький

II

мистецтвознавство

     52.       

Наталія Мельник

III

мистецтвознавство

     53.       

Олексій Півторак

III

історія України

     54.       

Іван Лучко

І

астрономія

     55.       

Іван Данів

І

хімія

     56.       

Святослав Пікуль

II

географічне краєзнавство

     57.       

2009

Тетяна Дубина

II

літературна творчість

     58.       

Тарас Гуменюк

II

фольклористика

     59.       

Олексій Півторак

І

історія України

     60.       

Олексій Півторак

І

історико-краєзнавча

     61.       

Володимир Ананевич

III

екологія

     62.       

Іван Лучко

І

космічні дослідження

     63.       

Дмитро Кіцелюк

II

математика

     64.       

2010

Бантиш Олег

І

математика

     65.       

Гуменюк Тарас,

І

українська література

     66.       

Машталер Олеся

ІІІ

літературна творчість

     67.       

Сараєва Ілона

 

агрофізика та космічні дослідження

     68.       

2011

Джус Адріана

ІІ

екологічна інженерія та охорона довкілля

     69.       

Федорів Наталія

ІІ

історичне краєзнавство

     70.       

Машталер Олеся

І

українська література

     71.       

Василик Любов

ІІ

літературна творчість

     72.       

Грицанюк Сергій

ІІІ

мистецтвознавство

     73.       

Пицко Наталія

ІІ

астрономія та астрофізика

     74.       

Маковський Ростислав

ІІ

геологія

     75.       

2012

Василик Любов

І

літературна творчість

     76.       

Василишин Софія

ІІ

журналістика

     77.       

Мудрик Галина

ІІ

українська література

     78.       

Півторак Дарія

ІІ

соціологія

     79.       

Грицанюк Сергій

ІІІ

мистецтвознавство

     80.       

Пицко Наталія

ІІ

астрономія та астрофізика

     81.       

Маковський Ростислав

ІІ

геологія

     82.       

2013

Кисиличак Юлія

І

охорона довкілля та раціональне природокористування

     83.       

Шкоропаняк Наталія

ІІІ

фольклористика

     84.       

Рибчак Станіслав

І

аргономія

     85.       

Довбенко Марія

І

теологія

     86.       

Возняк Анна

ІІІ

мистецтвознавство

     87.       

Кушлик Вікторія

ІІІ

педагогіка

     88.       

Півторак Дарія

ІІІ

етнологія

     89.       

Романів Любомир

І

геологія

     90.       

Михайлюк Богдан

ІІІ

історичне краєзнавство

     91.       

2014

Кисиличак Юлія

І

аргономія

     92.       

Кисиличак Юлія

І

екологія

     93.       

Оленюк Олександр

 

охорона довкілля та раціональне природокористування

     94.       

Оленюк Олександр

І

загальна біологія

     95.       

Шинкар Юлія

І

етнологія

     96.       

Шкоропаняк Наталія

ІІ

фольклористика

     97.       

Драгомирецька Марта

І

біологія людини

     98.       

2015

Москаленко Софія

ІІ

етнологія

     99.       

Татомир Софія

ІІ

українська література

    100.    

Мельник Наталія

ІІІ

українська мова

    101.    

Гук Надія

І

фольклористика

    102.    

Смирнова Ярина

І

літературна творчість

    103.    

Тихан Олена

ІІІ

охорона довкілля та раціональне природокористування

    104.    

Тихан Олена

І

аргономія

    105.    

Гринів Божена

ІІІ

зоологія, ботаніка

 

Оцініть статтю!
Opt In Image
Бажаєте отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Введіть свій e-mail та читайте наші новини першими. 

Поділитись своєю думкою
Для оформлення повідомлень ви можете використовувати такі теги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Опитування
 

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

6

уо

Імтзо

4

2

1

ппо

пп

Сторінка у Facebook

Для користувачів

Всі права захищені згідно з чинним законодавством України (частина 1 статті 41 Конституції України та стаття 418 Цивільного кодексу України). Будь-яке поширення чи передрук матеріалів сайту дозволяється тільки за умови розміщення активного (індексованого) гіперпосилання на першоджерело.

Контактна інформація

77300
вул. Біласа і Данилишина, б. 15
м. Калуш
Івано-Франківська обл.

тел.(03472) 6-62-24,

(03472) 2-40-41.

e-mail: gymnaziumkalush@ukr.net

Статистика

© 2017 Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка  Увійти