Авторська студія педагогічної майстерності Федоришин Любові Петрівни

Проблемне питання:

Сучасний урок словесності у форматі світової медіаосвіти (доцільність та ефективність використання ІКТ)

ПЛАН РОБОТИ

Тематика

Дата проведення

Відповідальний

1.

Засідання № 1

Переваги уроків словесності із використанням ІКТ у реалізації головних дидактичних функцій:

–          пізнавальної (використання комп’ютерних технологій та Інтернету для отримання будь-якої необхідної інформації);

–          розвивальної (використання ІКТ сприяє розвитку таких пізнавальних процесів, як: сприйняття, логічне мислення, пам’ять, уява);

–          дослідницької (на основі широкого спектру інформації, представленої завдяки  комп’ютерним технологіям, урізноманітнюється робота дослідницького характеру за окремими темами);

–          комунікативної (під час обміну інформацією створюється віртуальна єдність, з’являється можливість зіставити різні погляди, давати їм оцінку, формувати свої позиції).

листопад

2.

Засідання № 2

Практичне заняття: «Мій перший урок-презентація у мультимедійному забезпеченні»:

–       відпрацювання слухачами практичних навичок застосування мультимедійних технологій»;

–       представлення власних доробків.

січень

3.

Засідання № 3

Види навчальної діяльності з використанням мультимедійних програм, поєднання різних засобів та форм роботи:

–          комп’ютерні програми під час подання нового матеріалу, його повторення, узагальнення та систематизації;

–          мультимедійні програми як засіб впровадження самостійної роботи учнів;

–          мультимедійна інформація як інструктивний та ілюстративний матеріал.

березень

4.

Засідання № 4

На допомогу вчителю словесності: Інтернет-ресурси в методичній системі роботи вчителя.

травень